ua en ru

Раніше захоплювався психологією: у Росії жінка намагається відсудити дітей у колишнього чоловіка, який поклоняється "святій лопаті"

Раніше захоплювався психологією: у Росії жінка намагається відсудити дітей у колишнього чоловіка, який поклоняється "святій лопаті" Фото: Лопата (pixabay.com/walkersalmanac)

Чоловік змушує дітей молитися садовому інструменту

В РФ мати двох дітей з міста Іваново звернулася до суду з проханням обмежити спілкування сина і дочки з їх рідним батьком через його незвичайні релігійні погляди. Виявилося, що чоловік поклоняється "святій рівноапостольній лопаті". Про це повідомляє російське видання TopNews.

За словами Олени Захарової, її колишній чоловік нав'язує свою релігію їх дітям. Вона стверджує, що чоловік відібрав у них православні хрестики і змушує молитися садовому інструменту.

Більш того, він оголосив себе блогером, засновником нової релігії і іконописцем. За словами росіянки, колишній чоловік сказав їй, що відтепер всі мають поклонятися "святій рівноапостольній лопаті".

Після такої заяви росіянка засумнівалася в адекватності свого чоловіка і розлучилася з ним. Тепер жінка намагається обмежити батьківські права колишнього чоловіка.

Вона зазначила, що раніше чоловік захоплювався психологією, працював режисером у дитячому театрі і нічого дивного за ним не помічали.

Раніше захоплювався психологією: у Росії жінка намагається відсудити дітей у колишнього чоловіка, який поклоняється "святій лопаті"

Скріншот сайту (topnews.ru)

До речі, у мережі показали "агітаторів" Путіна в Криму.

У мережі показали, хто в Криму агітує за президента РФ Володимира Путіна і проти новоспеченого кандидата Ксенії Собчак. Знімок з'явився в Twitter-акаунті RoksolanaToday&Крим.

На фото чоловік, що сидить біля унітазу, просить гроші на "бухло" і "на гвинтівку для Собчак".

"В Ялті стартувала передвиборча компанія Путіна. Тренд осені", - написали в мережі.