ua en ru

Розповідь про загибель "ЛНРівця" розсмішила мережу

Розповідь про загибель "ЛНРівця" розсмішила мережу Фото: Бойовик "ЛНР" і Моторола

Історія про загибель бойовика Артема Булгакова не зворушила соцмережі

Поетична розповідь про загибель бойовика "ЛНР" Артема Булгакова, опублікована на одному з сепаратистських сайтів, насмішила користувачів мережі.

"Сьогодні ми згадуємо подвиг Артема Булгакова. Йому не було й 30 років, коли смерть забрала його у свої холодні обійми. Доброволець не був одружений і не пізнав щастя батьківства, але він не міг спокійно дивитися на злочини нелегітимного уряду України проти беззахисних жінок і невинних дітей республіки. Останні 1,5 місяці свого життя служив у МВС ЛНР", - йдеться в тексті.

"Звичайний осінній день не обіцяв нічого поганого родичам Артема. Сумовитий пейзаж і повсякденні справи трохи притупили їх переживання за добровольця. Але навіть досвідчений воїн не застрахований від трагічної випадковості. 9 листопада 2016 року став днем жалоби для матері добровольця і всіх тих, хто його знав. В цей день Артем поліг смертю хоробрих, ставши Воїном духу, для якого немає перешкод в цьому божевільному світі. Він загинув від ворожої кулі снайпера при виконанні бойового завдання. Вбивця холоднокровно вистрілив йому прямо в серце. Артем схопився за груди від болю, яка пронизала все тіло, але з останніх сил вистрілив у свого вбивцю, забравши його з собою. Потім доброволець в останній раз тяжко зітхнув, впав на закривавлену землю і знайшов вічний спокій у селищі Червона Поляна. Траурну осінь змінює бліда зима. Вона несе спокій в душі тих, для кого Артем став частиною їх вічно скорботної душі, яка вже ніколи не знайде спокою. Воїн спить вічним сном, заколисаний сивим хуртовинами, а його зірка не меркне, висвітлюючи наші душі сяйвом вічного життя", - написала автор Тетяна Каральова.

Щоправда, над такою промовою, приуроченої до загибелі терориста, у соцмережах лише посміялися.

Розповідь про загибель "ЛНРівця" розсмішила мережу

"Прикольно написано. Чувак за 0,1 секунди вичислив снайпера і влучив у нього з калаша, забравши його з собою", - написав один з блогерів у Twitter.

"На яких же дебілів це розраховано?" - поставив риторичне питання інший користувач.

Розповідь про загибель "ЛНРівця" розсмішила мережу

Раніше АТОшник висміяв ліквідацію Гіві і Мотороли.