Репресії, тортури, страти: у Росії встановили альтернативний пам'ятник Івану Грозному

STYLERКурйози        24.10.2016 - 14:55
Фото: Альтернативний пам'ятник Грозному (vk.com/minus40)
Фото: Альтернативний пам'ятник Грозному (vk.com/minus40)

Пам'ятник з'явився в Красноярському краї і являє собою закривавлений кілок, що стирчить із землі

У російському місті Канська з'явився альтернативний пам'ятник царю Івану Грозному. Про встановлення незвичайного пам'ятника на своїй сторінці у ВКонтакте повідомив місцевий художник Владислав Гультяєва.

"Натхненний тим, що в Орлі вирішили встановити пам'ятник царю Івану Васильовичу Грозному, я вирішив підтримати цю, поза сумнівом спірну ініціативу, поставивши ще один пам'ятник йому в своєму рідному місті Канську. Крім цілком очевидної мети облагородити популярне місце відпочинку городян, цей кіл як би натякає кожному, що часи, коли вбивали просто так і заради задоволення, не так далекі. Естафету боротьби з нашим народом підтримали і світлої пам'яті Анна Іоанівна, і вусатий веселун Сталін", - написав Гультяєва.

За його словами, погоджуючись із встановленням таких пам'яток, росіяни мовчки схвалюють репресії, тортури і страти.

"Народ, який не виносить зі своєї історії корисних уроків, змушений повторювати помилки знову і знову, жахливо, коли такі помилки обмиті ріками крові", - підкреслив художник.

Пам'ятник Грізному

Фото: Альтернативний пам'ятник Грозному (vk.com/minus40)

Він також додав, що "в екзистенціальному плані пам'ятник символізує внутрішній стрижень, який повинен бути у кожного російської людини, інакше ні про яку духовність не може бути й мови".

До речі, російський журналіст пояснив, чому в РФ ставлять пам'ятники вбивцям.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся