ru ua

Батьки американських випускників влаштували бійку через місця в церкві

Батьки американських випускників влаштували бійку через місця в церкві Фото: Свято (unsplash.com/Alondra Olivas)

На випускному школярів із США сталася бійка між батьками

У США в штаті Теннессі батьки учнів побилися за місця в церкві, де проходив випускний їх дітей. Інцидент стався до початку церемонії. Відповідні відеозаписи з'явилися в соцмережах 17 травня. Першу опублікувала на своїй сторінці в соцмережі Instagram Кесіді Лендрі. Вона прийшла на церемонію заради своєї сестри, яка закінчувала школу. Інший ролик опублікований на каналі Octavius Adams в YouTube.

Інцидент стався в баптистській церкві Белвью у місті Мемфіс. Бійку почали дві жінки, коли в зал входили випускники школи. Американок розняли поліцейські, а на головну "організаторку" бійки наділи наручники.

На відео не складно помітити агресію учасників бійки. Жінки чіплялися одна одній в волосся і з неймовірною для слабкої статі силою наносили удари. Чоловіки, які стояли поруч, намагалися розняти жінок, які рвалися до бою.

Відео: Бійка на випускному в США (YouTube/GLOBAL NEWS)

Відео: Бійка батьків на випускному (YouTube/Octavius Adams)

Відео: Бійка на випускному в США (instagram.com/k.asidy)

До речі, козак Гаврилюк побив журналіста. Михайло Гаврилюк влаштував бійку у Верховній Раді, накинувшись з кулаками на блогера Василя Крутчака. Крутчак підійшов до депутата від "Народного фронту" уточнити, чи не змінив він свого рішення щодо відмови давати журналістам коментарі та інтерв'ю.