У російські школи хочуть повернути письмо гусячим пером і радянські підручники

У російські школи хочуть повернути письмо гусячим пером і радянські підручники
Фото: В російські школи можуть повернути радянські підручники

На думку росіян, усталена система освіти дискредитувала себе

В школи Росії пропонують повернути письмо гусячим пером. Про це повідомляє видання "Лайф".

Наголошується, що асоціація батьківських комітетів і спільнот звернулася до президента РФ і до Міносвіти з проханням підтримати введення в країні системи патріотичного виховання, в якій використовуються деякі дореволюційні елементи.

Крім письма гусячим пером, про яке йдеться у зверненні, пропонується привчити учнів вимовляти "-ться" в мові, а також вести заняття по перевиданих підручниках радянського періоду.

"В даний час стрімко зростає потреба людей у поверненні до перевіреної методики навчання. Батьки і діти втомилися від недосконалості сучасних шкільних програм, від незліченних змін і реорганізацій. Ми впевнені, що необхідно повернути в масову школу незаслужено забуті, але всіма улюблені підручники, повернути перевірену десятиліттями методику освіти", - йдеться в листі АРКС.

Користувачі мережі вже встигли висміяти ініціативу батьківських комітетів.

"Скоро побачимо новину: "Для боротьби з пробками в Москві, Мінтранс виступило з ініціативою про повний перехід на гужові вози в межах МКАД. Депутати підтримали ініціативу", - пожартував один з користувачів.

До речі, у російському парку будують копію Рейхстагу для військових ігор.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся