ua en ru

У мережі з'явилося відео розіграшу голови Євробачення від імені Гройсмана

У мережі з'явилося відео розіграшу голови Євробачення від імені Гройсмана Фото: Російські пранкери

Російські пранкери розмовляли з гендиректором EBU від імені прем'єр-міністра України

У мережі з'явилося відео скандального розіграшу російськими пранкерами генерального директора EBU (Європейського мовного союзу) Інгрід Дельтенре від імені прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Відео опублікував пранкер Вован YouTube.

Пранкери вирішили з'ясувати, чи дійсно ЄВС готовий покарати офіційний Київ за відмову пустити в Україну конкурсантку з РФ Юлію Самойлову.

На запису розмови Інгрід Дельтенре встає на сторону росіянки.

"Ми очікуємо від країни, що вона буде відповідати правилам "Євробачення", виключення учасників чи організаторів неприпустимо — це порушення правил, — заявила пранкерам глава ЄВС. — По-перше, коли вона була в Криму, вона не була представником Євробачення. По-друге, ви можете знову накласти на неї заборону після конкурсу".

За словами Дельтенре, Україна зазнає певні репутаційні збитки, у разі якщо Юлію Самойлову не допустять до конкурсу. При цьому, за словами генерального директора ЄВС, існує реальна перспектива, що Київ в останній момент втратить право проведення конкурсу. У цьому випадку країною — господаркою Євробачення-2017 стане Німеччина.

"Залишилося всього два місяці. Я не вірю, що ще якась країна зможе провести Євробачення", — заявив лже-Гройсман.

"Ми вже все зарезервували у Берліні", — відповіла Дельтенре.

Вона додала, що в тому випадку якщо Євробачення буде перенесено, то Україна не зможе брати участь у конкурсі наступні пару років.

До речі, стало відомо, на скільки днів Україна відстає від плану підготовки Євробачення 2017.