ua en ru

У мережі висміяли "бойкот" іспанського ресторану, який відмовився обслуговувати росіян

У мережі висміяли "бойкот" іспанського ресторану, який відмовився обслуговувати росіян Фото: Ресторан

Занепокоєння російської влади з приводу скандалу в іспанському ресторані розвеселило соцмережі

Представники російської влади закликали бойкотувати ресторан в Іспанії, який відмовив в обслуговуванні клієнтів з Росії. Такий заклик чиновників висміяли в мережі. Зокрема, висловився про "бойкот" російський блогер Ель Мюрид на своїй сторінці в Facebook.

Блогер висміяв заклик голови комісії Ради Федерації з інформаційної політики Олексія Пушкова до бойкоту ресторанів мережі Sagardi.

"На вихідні сталося страшне: мережевий іспанський ресторан поглумився над правом російських громадян бути обслуженными. Новина понеслася по російським ЗМІ, їй приділили увагу високопоставлені номенклатурні чини, головне інформагентство країни. Пішов заклик до всіх людей доброї волі з російськими паспортами ігнорувати відвідування ресторанної мережі Sagardi, а якщо буде потрібно - то взагалі всіх іспанських ресторанів", - написав Ель Мюрид.

За його словами, такий заклик є абсолютно не логічним, адже у більшості росіян немає грошей на поїздки за кордон.

"Російський народ як раз думав - куди б йому поїхати на вихідні - в Іспанію або Париж витратити надлишок грошової маси. Пообідати там, погуляти, знову ж: поміркувати про долю Росії. А тут відразу стало зрозуміло - в Іспанію поки ні ногою. Нехай мучаться без нас. Тільки Франція або на крайній випадок Люксембург", - написав блогер.

alt

Користувачі мережі також висміяли таку заяву влади.

"Слава Богу, що в Монако можна!" "А в Мак поки можна?" "Прямо завтра починаю бойкотувати! Інших справ немає!", - пишуть в коментарях.

alt

До речі, російський борець покусав суперника на міжнародному турнірі.