ua en ru

У мережі висміяли Кіркорова, який пройшовся по подіуму як модель

У мережі висміяли Кіркорова, який пройшовся по подіуму як модель Фото: Філіп Кіркоров

Російський співак дефілював у екстравагантному вбранні

У мережі висміяли російського співака Філіпа Кіркорова, який взяв участь в модному показі. Знімок артиста, який дефілює по подіуму в екстравагантному вбранні опублікувала спільнота "Рагу.лі" на сторінці Facebook.

На грудях у нього принт з зображенням картини Лукаса Кранаха-старшого "Юдіф з головою Олоферна". Не всі користувачі мережі оцінили дизайнерську фантазію.

"Якою б не була наша регіональна і не тільки мода, такого дна, як у Росії, їй не досягти. Якби Кранах побачив цей комплект, то думаю в новій інтерпретації відомого сюжету Юдиф відрізала голову не Олоферна, а Кирковову і дизайнеру", - зазначають адміністратори спільноти.

Все ж якою б не була наша регіональна і не лише мода, такого дна як в Росії їй не сягнути. Якби Кранах побачив цей компл...

Опубліковано Рагу.лі 5 квітня 2017 р.

Відомо, що Кіркоров представив в Санкт-Петербурзі колекцію учасника свого танцювального колективу Власа Володимирового за сприяння дизайнера Ігоря Гуляєва. Лінійка була створена з нагоди майбутнього ювілею поп-короля - 30 квітня йому виповниться 50 років.

Користувачі мережі також з гумором поставилися до поряд співака.

alt

До речі, у мережі сміються над показом мод в Черкасах.