"Пацієнти взяли Рейхстаг": У мережі висміяли "штурм Берліна" під Москвою

У мережі висміяли "штурм Берліна" під Москвою
Фото: Взяття "Рейхстагу" (Metro © Василь Кузьмиченок)

Росіяни взяли участь у реконструкції штурму Рейхстагу в підмосковному парку

В підмосковному парку "Патріот" півтори тисячі осіб взяли участь у штурмі макета німецького Рейхстагу. Як пишуть російські ЗМІ, штурм відбувався під особистим наглядом міністра оборони РФ Сергія Шойгу.

Як видно на відео, опублікованому в YouTube пропагандистського телеканал RT, у реконструкції були задіяні навіть літаки, і бронетехніка.

Відео: Штурм Рейхстагу" під Москвою (YouTube/RT російською)

За словами російських журналістів, в "штурмі Берліна" під Москвою брали участь реконструктори з 10 країн, в тому числі з Німеччини, Італії, країн Балтії та Чехії.

Користувачі соціальних мереж лише посміялися над "іграми" росіян.

У мережі висміяли "штурм Берліна" під МосквоюУ мережі висміяли "штурм Берліна" під МосквоюУ мережі висміяли "штурм Берліна" під МосквоюУ мережі висміяли "штурм Берліна" під МосквоюУ мережі висміяли "штурм Берліна" під МосквоюУ мережі висміяли "штурм Берліна" під МосквоюУ мережі висміяли "штурм Берліна" під МосквоюУ мережі висміяли "штурм Берліна" під МосквоюУ мережі висміяли "штурм Берліна" під МосквоюУ мережі висміяли "штурм Берліна" під МосквоюУ мережі висміяли "штурм Берліна" під МосквоюУ мережі висміяли "штурм Берліна" під Москвою

Скріншоти з Twitter

До речі, в Німеччині "штурм Рейхстагу" назвали "провокацією".

Нагадаємо, що в російському парку копію Рейхстагу для військових ігор почали будувати взимку. За словами Шойгу, це для того, "щоб діти не штурмували що попало".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся