ua ru

У мережі висміяли VIP-вагони "Укрзалізниці"

У мережі висміяли VIP-вагони "Укрзалізниці" Фото: Вагон-салон

Вагони-салони більше нагадують квартиру, ніж поїзд

"Укрзалізниця" презентувала вагони-салони, в яких є душові кабіни, кухня, вітальня і спальня зі зручними ліжками. Фото вагонів з зручностями опубліковані на сайті підприємства.

"Вагон-салон є справжнім готелем на колесах, який облаштований кухнею, великою залою та просторим спальним купе. Кухня обладнана холодильником, мікрохвильовою піччю та електроплитою. Велику залу облаштовано м’яким куточком, комп’ютером, аудіо- та відеотехнікою. У спальному купе розташовано ліжко, письмовий стіл, шафа, кондиціонер, ванна кімната. Кількість спальних місць становить від 5 до 11 (у залежності від конструкції вагону). Також вагони-салони облаштовані спеціальними купе для охорони та службового персоналу", - йдеться на сайті.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Фото: VIP-вагони "Укрзалізниці"

Відзначимо, що квитки на поїздку в такому вагоні замовляють заздалегідь через письмову заявку, яка оформляється не пізніше, ніж за 5 робочих днів до відправлення поїзда. Додамо, що існує 10 варіантів вагонів-салонів. Провідники називають такі вагони "царськими".

VIP-вагони вже висміяли в соціальних мережах.

У мережі висміяли VIP-вагони "Укрзалізниці"У мережі висміяли VIP-вагони "Укрзалізниці"У мережі висміяли VIP-вагони "Укрзалізниці"

До речі, в Києві здають квартиру в стилі Пшонки.