ua en ru

Створений календар, який висміює українських політиків

Створений календар, який висміює українських політиків Фото: Шарж на Надію Савченко (Facebook)

На сторінки календаря потрапили Кличко, Савченко і Тимошенко

В мережі опублікували гумористичний календар, в якому висміяні українські політики. Також поряд з українцями зображений президент США і ватажки терористів "ЛДНР". Календар опублікували в групі Facebook "Процишин офіційний".

"Оскільки в 2016-му виборів не було - халявні календарики нам ніхто не роздавав. Виправляю це неподобство", - написав блогер Богдан Процишин.

Серед осіб, які засвітилися на сторінках календаря, були мер Києва Віталій Кличко, нардепи Надія Савченко і Юлія Тимошенко. Також свої місяці є у президента США Дональда Трампа і українського бізнесмена Ігоря Коломойського.


Створений календар, який висміює українських політиківСтворений календар, який висміює українських політиківСтворений календар, який висміює українських політиківСтворений календар, який висміює українських політиківСтворений календар, який висміює українських політиківСтворений календар, який висміює українських політиківСтворений календар, який висміює українських політиківСтворений календар, який висміює українських політиків

Фото: Календар c відомими людьми (Facebook)

Раніше повідомлялося, провели новорічні канікули українські політики.