ua en ru

"Трамп помацав Володимира": приниженого Путіна висміяли в карикатурі

"Трамп помацав Володимира": приниженого Путіна висміяли в карикатурі Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Відомий художник їдко висміяв зустріч лідерів РФ і США

Російський карикатурист Сергій Йолкін показав своє бачення наслідків зустрічі глави РФ Володимира Путіна і президента США Дональда Трампа на саміті АТЕС у В'єтнамі. Відповідний малюнок художник опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Трамп помацав Володимира", - сказано в написі на карикатурі. Також намальована стрілочка вказує на плече російського лідера, де зазначено: "Чіпав тут".

"Трамп помацав Володимира": приниженого Путіна висміяли в карикатуріСкріншот поста облікового запису facebook.com/sergey.elkin1

Зазначимо, що карикатура насмішила користувачів соціальної мережі.

"Домагався", "Головне в пупок не цілував", "Хто цілує в пупок, хто торкає за плече, а віддуватися за всіх Кэвину Спейсі", "О Боже! Це більше, ніж просто геніально", "...і не червоніти задушливою хвилею. Злегка зіткнувшись рукавами", "Путін рано чи пізно Трампа в пупок та поцілує", "А дотягнеться?" - пишуть інтернет-користувачі в коментарях під постом.

"Трамп помацав Володимира": приниженого Путіна висміяли в карикатуріСкріншот коментарів facebook.com/sergey.elkin1

Нагадаємо, Дональд Трамп і Володимир Путін зустрілися під час офіційної фотосесії в національних костюмах під час саміту країн Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва, який проходив у В'єтнамі. Трамп підійшов до Путіна і потиснув йому руку, а також поплескав по плечу. Також президент США став поруч з ним.

Тим часом у мережі висміяли "чотирьох вершників російського апокаліпсису". Так користувачі соцмережі висміяли спільну фотографію президента Росії Володимира Путіна, патріарха Московського Кирила, голови уряду РФ Дмитра Медведєва з міністром культури РФ Володимиром Мединським.