ru ua

Українська активістка Femen напала на президента Чехії (відео)

Українська активістка Femen напала на президента Чехії (відео) Фото: Активістка Femen напала на президента Чехії (femen.org)

Охорона негайно знешкодила нападницю

Українська напівгола активістка Femen напала на президента Чехії Мілоша Земана на виборчій дільниці у Празі. Про це повідомляє видання Lidovky.

Повідомляється, що напівоголена жінка підскочила до керівника держави, коли він мав намір пред'явити документи для отримання виборчих бюлетенів. Мілош Земан голосував в празькому районі Лужины. На грудях активістки було написано англійською мовою "Земан - путінська шльондра".

"Було очевидно, що він злякався. З-за проблем зі здоров'ям у нього не було можливості швидко піти", - кажуть очевидці події.

Охорона негайно знешкодила нападницю і передала її в руки поліцейських, які відразу провели допит.

Сам Мілош Земан, коментуючи інцидент, заявив, що для нього честь бути атакованим активісткою Femen, оскільки ця група атакувала навіть Папу Римського.

Чеські ЗМІ повідомили, що справу буде оброблятися празькою поліцією. Вона повинна перевірити, чи вважати цей вчинок злочином. Також журналісти чеських видань повідомляють, що "винуватицею" інциденту стала двадцятирічна Анжеліна Диаш, яка є членом групи активістів Femen. Її батько з Анголи, мати українка. Вона вивчала психологію в Києві.

Відео: Активістка Femen напала на президента Чехії (youtube.com/Soustruznik)

Нагадаємо, що 5 січня одна з активісток Femen влаштувала провокаційний протест біля посольства США в Києві.

Жінка була практично оголена, на ній залишилася тільки нижня частина нижньої білизни, її волосся були покладені в стилі зачіски президента США Дональда Трампа.