ru ua

В Умані грабіжник ховався від "копів" під столом у кабінеті прокурора

В Умані грабіжник ховався від "копів" під столом у кабінеті прокурора Фото: Злодія затримали в ніч на 6 вересня (entrepreneur.com)

Що спонукало злодія на таку зухвалу і ризиковану операцію, які цінності він сподівався знайти в кабінеті прокурора - встановить слідство

В місті Умань Черкаської області поліцейські затримали злодія, який намагався пограбувати кабінет керівника місцевої прокуратури. Як повідомили прес-службі управління поліції охорони в Черкаській області, злодія затримали в ніч на 6 вересня на місці скоєння злочину.

Наголошується, що 40-річний зловмисник, вибравшись на другий поверх прокуратури по решітці і кондиціонеру, відкрив вікно кабінету і проник у приміщення. В результаті його дій спрацювали датчики сигналізації і передали сигнал "тривога" на пульт централізованого спостереження.

Під час огляду приміщення група реагування в кабінеті прокурора виявила відкритий сейф і розкидані по підлозі папери. Сам зловмисник ховався під столом.

Горе-злодій, яким виявився раніше судимий місцевий житель, був одягнений у чорний спецодяг, також у нього були виявлені медична маска і сумка з цілим арсеналом "знаряддя".

Тепер 40-річному уманчанину "світить" до п'яти років в'язниці.