"У нас є навіть кіт-курець": Власник єнотів-"алкоголіків" з Чернівців тонко потролив журналістів

Середа 04 жовтня 2017 10:55
Власник єнотів-"алкоголіків" з Чернівців тонко потролив журналістів
Колаж РБК-Україна

Адміністратор цирку дав інтерв'ю, яке наробило чимало шуму

На днях Styler писав про те, що в містечку Сторожинець Чернівецької області голодні єноти розгромили продуктовий магазин. Нічний дебош смугастих "артистів" обійшовся майже в 50 тис. грн.

Як виявилося, єноти втекли з цирку-шапіто "Орбіта". Адміністратор цирку Василь Колос розповів журналістам "КП в Україні", що він був на місці, бачив розбиті пляшки горілки, коньяку, пива - все це було випито.

"Єноти були нетверезі, із запахом. У них вже третій день інтоксикація, викликали ветеринарів. Думаю, з ними все буде "окей", єнотів підлікують, прокапають", - розповів він.

Через п'янку єноти не вийшли на арену - замість них "віддуватися" ще троє їхніх смугастих колег.

"Не скажу, як таке могло статися, я в ту ніч з єнотами не пив. Хоча в своєму житті бачив всяке - і п'яних акробатів, і п'яну мавпу, яка вночі дзвонила меру, не давала спати, і з самим таке траплялося, але наші єноти схильностей до зловживання алкоголем раніше не виявляли. Що поробиш - тварини живуть пліч-о-пліч з нами та переймають погані звички деяких людей. Наприклад, є у нас кот-курець – лапою просить сигарету", - зазначив Василь.

Власник єнотів-"алкоголіків" з Чернівців тонко потролив журналістів

Колаж РБК-Україна

До речі, заяву ні на єнотів, ні на їх власників господиня магазину не подавала.

"Ми державний цирк, що з нас можна мати... Довелося пообіцяти одружитися на її дочці. Більше претензій не було", - резюмував Колос.

Власник єнотів-"алкоголіків" з Чернівців тонко потролив журналістів

Фото: Єноти розгромили продуктовий магазин (storozhynets.info)

Коментар адміністратора цирку розлетівся по багатьом українським виданням. Правда, як виявилося пізніше, слова чоловіка не слід було сприймати всерйоз.

У коментарі вже іншому виданню - АСС - він заявив, що інформація про те, що єноти напилися і мають алкогольну інтоксикацію - жарт.

"Після того, як з'явилася інформація, що єноти зіпсували продукти в магазині, мені щодня дзвонили тисячі журналістів. То була така трохи кумедна подія, тож і я вирішив дати інтерв’ю журналістці "КП в Україні" в такому "цирковому жанрі", - сказав він.

Власник єнотів-"алкоголіків" з Чернівців тонко потролив журналістів

Фото: Єноти розгромили продуктовий магазин (storozhynets.info)

"Насправді, тварини алкоголь не вживали, але понадкушували ковбаси, наїлися цукерок. Схоже, вони залізли в магазин через отвір у даху. З власницею магазину ми вже досягли взаєморозуміння", - підкреслив Колос і додав, що єноти вже готуються до наступних виступів.

До речі, у цирку "Кобзов" намагаються приховати смерть жирафа.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся