ua en ru

"Ви даремно смієтеся. Там такі скріпи": російський журналіст висміяв новий союз РФ зі Свазілендом

"Ви даремно смієтеся. Там такі скріпи": російський журналіст висміяв новий союз РФ зі Свазілендом Фото: Свазіленд (lifeglobe.net)

Російський журналіст посміявся над угодою урядів РФ і африканського Свазіленду

Російський журналіст Олександр Невзоров прокоментував ще не підписану угоду про військове співробітництво урядів РФ і Свазіленду.

"Я прекрасно розумію, що у цієї країни (Росії – ред.) важка трагічна і не дуже проста доля, яка в результаті дає ці страшні плоди сьогодні. Правда, плоди не такі страшні, тому що, наскільки я розумію, вдалося все-таки на цих днях побрататися зі Свазілендом", - заявив журналіст в інтерв'ю "Эху Москвы".

"Це прекрасна африканська країна... Ви даремно смієтеся. Там такі скріпи! Там відбуваються голі танці дівчат, тому що король Свазіленду регулярно на цьому танці дівчат вибирає собі наречену. І, наскільки я знаю, запрошення розіслані вже в Кремль, тому що свазилендці насамперед, таким чином, шанують гостей. Буде дуже цікаво подивитися там на кремлівців...", – сказав Невзоров.

Він стверджує, що дівчата зі Свазіленду повинні втішити російський народ через "відсутність якого б то не було прогресу в науці, економіці, політиці".

До речі, українська художниця зробила фурор в Африці.