ua en ru

12 балів - Франції: результати голосування журі від України

12 балів - Франції: результати голосування журі від України Фото: (eurovision.tv)

Українські глядачі і журі віддали голоси найяскравішим представникам конкурсу

Букмекери ще за кілька місяців передбачили перемогу Нетты Барзілай у Євробаченні 2018, виступ якої по-різному оцінили музичні критики і артисти з України. Національне журі обрало своїх переможців у щорічному пісенному конкурсі, віддавши найбільшу кількість балів Франції.

Українські глядачі та журі віддали найбільшу кількість голосів Франції – 12 балів. Також не без уваги залишився епатажний виступ переможниці конкурсу від Ізраїлю, який отримав 10 балів. Представник Нідерландів отримав 8 балів, а австрійському співакові, який посів третє місце у змаганні, дісталося 7 балів. Найменше українські судді віддали Словенії - всього 5 балів.

До складу української журі увійшли співачки Христина Соловій і Alloise (Алла Московка), саунд-продюсери Віталій Клімов, Артур Данієлян і радіоведучий Денис Жупник.

Українські глядачі навпаки віддали перше місце Ізраїлю, присудивши Нетте Барзілай 12 балів. Чехія отримала від глядачів з України 10 балів, 8 балів – Данія, і тільки 7 балів Франція. Крім того, українці оцінили виступ Молдови в 6 балів, у 5 балів Італію, у 4 бали - Кіпр, у 3 бали - Естонію, у 2 бали - Литву і в 1 бал – Угорщину.

До речі, український співак вважає кращим виступом номер екс-переможця конкурсу. Святослав Вакарчук, соліст групи "Океан Ельзи" вибрав власного фаворита на міжнародному пісенному конкурсі. Свою думку артист висловив в соціальній мережі Twitter. На його думку, приз і вся слава повинні були дістатися Сальвадору Собралу, який виконав дві пісні в гранд-фіналі Євробачення 2018 в Лісабоні.

Відео: video.rbc.ua