"А це вбивця!": мережу підірвала українська пародія на "Шерлока Холмса" (відео)

Субота 11 листопада 2017 17:10
"А це вбивця!": мережу підірвала українська пародія на "Шерлока Холмса" (відео)
Пародія на Шерлока Холмса/Кадр з відео YouTube-каналу Ліга сміху

Гумористи представили, хто б зміг розкрити вбивство самого детектива

У новому випуску "Ліги сміху" показали пародію на фільми про детектива Шерлока Холмса. У номері команди "Загорецька" взяв участь відомий ведучий і наставник програми Юрій Горбунов. Відео, опубліковане в YouTube, набрав вже більше 100 тис. переглядів та захоплені коментарі.

Відео: Пародія на "Шерлока Холмса" (YouTube/Ліга сміху)

У інтерпретації гумористів "Шерлок Холмс" став "Шер Лахомц". На сцені з'явилися дуже дивні для детективної історії персонажі.

"Я головний детектив. – Шерлок Холмс? – Агата Крісті".

"Я пес. – Собака Баскервили? – Ні, просто пес, навіщо ти погіршуєш? – А чому в костюмі лисиці? – Ну, на секонді як потрапить. Був або костюм пса або Шерлока Холмса. - І ти взяв костюм лисиці? – Так".

"А це хто? – А це вбивця! – Інтрига! – Ні, це як би вбивця стилю".

"А я циганський барон у постановці Шерлока Холмса? – Так. Вбивство, вбивство! Шерлока Холмса вбили. – А хто тоді буде розслідувати справу? – Циганський барон!"

Герой Горбунова береться за розслідування вбивства, в той час, як сама жертва тікає зі сцени, щоб сфотографуватися з Зеленським.

"А він ще теплий, і що це значить? – Що він лежав на сонці? Що його вбили, а у нього була температура?" – учасники пропонують свої версії мініатюри.

Цікава розв'язка зробила пародію хітом мережі. Користувачі в коментарях кажуть, що команда видала відмінний номер і заслужено потрапила у фінал.

"Ви такі харизматичні!", "Просто рвань", "Правильно зробили, що взяли їх у фінал. Вони порвали всіх", "Буду переглядати два тижні", "Ви супер!" – пишуть шанувальники.

До речі, "Квартал 95" зробив пародію про боротьбу з корупцією в Україні. Гумористи представили країну з жорсткими антикорупційними законами. У номері показали, як би жили українські політики, якби за корупцію карали тим, що відрубували кінцівки.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся