ru ua

Американське шоу "Холостяк" закрили через секс-скандал

Американське шоу "Холостяк" закрили через секс-скандал Демаріо Джексон (Фото: ABC)

Конкурсанти були занадто п'яні для конкурсу

Продюсери популярного американського реаліті-шоу "Холостяк" зі скандалом припинили його зйомку. Це сталося після того, як все стало занадто реальним між двома учасниками, які нібито займалися нестримними сексуальними діями в басейні, в той час як їх знімали камери. Інтимні стосунки на знымальному майданчику виникли між Холостяком - 30-річним Демар Джексоном і учасницею Корінн Олімпус.

За однією з версій, все почалося в барі, де "алкоголь лився рікою". Пізніше Корінн почала чіплятися до Демара. Після "інтенсивного тертя" пара вирішила усамітнитися в басейні, де між ними зёявилася пристрасть, яка і переросла в активні сексуальні дії. Холостяк стверджує, що "він не міг займатися сексом через алкоголь". Весь цей час знімальна група фіксувала події.

Шанувальники шоу підозрюють, що це сексуальна поведінка між двома дорослими людьми могла бути не реальним скандалом, а постановочним. Це підштовхує до питання: чому один з продюсерів не припинив їх дії відразу, або хоча б не вимкнув камеру? Багато хто вважає, що це просто рекламний прийом. Нагадаємо, що нещодавно переможниця "Холостяка" розповіла про причини розставання з Дмитром.