ua en ru

Букмекери вибрали нову фаворитку Євробачення 2018

Букмекери вибрали нову фаворитку Євробачення 2018 Фото: (eurovision.tv)

Новою фавориткою пісенного конкурсу стала представниця Кіпру

За новими прогнозами букмекерів на пісенному конкурсі Євробачення 2018 повинна перемогти Олена Фурейра, яка виступає з піснею Fuego. Після феєричного і впевненого виступу в першому півфіналі букмекери змістили багатьох виконавців на позиції нижче.

Букмекери назвали співачку Елені Фурейру головною фавориткою Євробачення на поточний момент. Після неї йде ізраїльтянка Нетта Барзілай з піснею Тоу. Раніше саме представниця Ізраїлю займала провідні позиції в рейтинговому списку. На третьому місці йде ірландець Райан Про'Шонесси з треком Together.

Букмекери вибрали нову фаворитку Євробачення 2018

Фото: Олени Фурейра (eurovision.tv)

У першу п'ятірку також потрапив дует Madame Monsieur з музичною композицією Mercy, а також німець Міхаель Шульте з піснею You Let Me Walk Alone. Шосте місце пророкують італійському дуету, який виступає з композицією You Let Me Walk Alone.

На восьмому місці йде литовка Єва Засимаускайте (When We're Old) і швед Бенджамін Інгроссо (Dance You Off). Український співак Melovin поки розташовується тільки на 18-й позиції.

Слід нагадати, що нещодавно музичні критики прокоментували виступ представниці Росії на Євробаченні. Вони сказали, Юлія Самойлова стала жертвою брудних політичних ігор. Дівчина показала поганий номер, як думають критики, під фонограму і "не пошкодувала свого танцюриста". Більшість коментаторів вважають, що Юлія брала участь у конкурсі з-за конфлікту на території України.

Відео: video.rbc.ua