ru ua

Євробачення 2018: найбільш епатажні виступи фіналістів

Євробачення 2018: найбільш епатажні виступи фіналістів Фото: (eurovision.tv)

Найяскравішими учасниками Євробачення стали Ізраїль, Кіпр, Україна та Угорщина

Євробачення 2018 завершилося. Переможницею стала Нетта Барзілай, яка представляла на співочому конкурсі Ізраїль. Конкурс був досить напруженим, адже практично кожен учасник заслуговував на приз. Хтось захоплював глядачів, ну а хтось епатажем. Styler підготував добірку найяскравіших і незвичайних виступів на Євробаченні 2018.

Переможниця конкурсу змогла здивувати всіх: екстравагантний наряд, нестандартні форми, цікава концепція з пультом і більше сотні манэки-неко (японська фігурка зображує кота, який приносить удачу).

Відео: YouTube/Eurovision Song Contest)

Представниця Кіпру, яка в останній момент стала фавориткою конкурсу — Елені Фурейра також здивувала яскравим виступом. Багато глядачів порівняли її з русалкою через блискучий костюм по фігурі виконавиці. Вона також прекрасно впоралася з неординарними спецефектами, які передбачували своєчасні жести і рухи.

Відео: YouTube/Eurovision Song Contest)

Представник нашої країни також порадував глядачів Євробачення, але по-особливому. Melovin, як і обіцяв, постав перед глядачами... у труні! Учасник конкурсу пережив драматичну історію вампіра і добре вжився в роль чарівного кровопивці, зігравши при цьому на роялі.

Відео: (YouTube/Eurovision Song Contest)

AWS — угорська група, в яку входить п'ять осіб — Бенце Брукер, Даніель Кекеньеш, Эрш Шиклоши, Арон Вереш і Шома Шислер. Угорщина вважає спецефекти старомодними і пихатими, тому вирішила взяти живими емоціями. Увесь виступ був схожий на багатомільйонний концерт найвідоміших легенд року.

Відео: (YouTube/Eurovision Song Contest)

До речі, в мережі нещодавно висміяли виступ головної фаворитки пісенного конкурсу.