ua en ru

Де пройде Євробачення 2019

Де пройде Євробачення 2019 Фото: (eurovision.ua)

Євробачення 2019 пройде в країні, представник якої взяв перемогу

У Лісабоні відбувся гранд-фінал пісенного конкурсу Євробачення 2018. Як відомо, Євробачення 2018 виграла представниця Ізраїлю Нетта Барзілай. Результати конкурсу були оголошені 12 травня. Дівчина з відривом вийшла вперед і стала абсолютним переможцем пісенного конкурсу. Її виступ подивилось більше 23 мільйонів чоловік.

За правилами Євробачення конкурс проходить у тій країні-учасниці, представник якої переміг. Така традиція існує з моменту заснування пісенного конкурсу. Так як в цьому році переміг Ізраїль, Євробачення 2019 буде проходити саме там.

Де пройде Євробачення 2019

Фото: eurovision.tv

До речі, друге місце посіла представниця Кіпру Елені Фурейра, а третя позиція була за представником Австрії Сезаром Семпсоном з піснею Nobody But You.

Конкурс проходить щорічно, починаючи з 1956 року, і є одним з найбільш популярних неспортивних заходів у світі з аудиторією до 600 мільйонів глядачів.

Це вже четверта перемога Ізраїлю на Євробаченні 2018. До цього перше місце країна отримувала в 1978, 1979, 1998 і 2018 році. Варто відзначити, що конкурс повинен був відбутися в Ізраїлі два рази поспіль. Адже під час проведення конкурсу в 1979 році Ізраїль переміг, будучи країною-господаркою Євробачення. Однак керівництво конкурсу визначило датою проведення той день, коли в країні проходить день пам'яті загиблих у війнах. У підсумку Ізраїль взагалі відмовився брати участь в Євробаченні.

До речі, на Євробаченні 2018 представниця Кіпру викликала неоднозначну реакцію користувачів мережі. Під 25 номером вийшла представниця Кіпру Елені Фурейра, яка є фавориткою в цьому році. Користувачі мережі неоднозначно відреагували на виступ Кіпру. Багато з гумором поставилися до такого вибухового виконання.

Відео: video.rbc.ua