"Квартал 95" запропонував політикам ввести в українських школах уроки корупції

Неділя 02 квітня 2017 10:17
"Квартал 95" запропонував політикам ввести в українських школах уроки корупції
Фото: Валерій Жидков у Вечірньому Кварталі

"Якщо корупція непереможна, потрібно просто змінити до неї відношення", - пропонує гуморист

Студія "Квартал 95" зробила привабливу пропозицію політикам України, які знаходяться у влади. В школах варто ввести новий предмет "Основи корупції", який дозволить заохотити українських дітей до хабарництва з самого дитинства. Про це у своєму виступі у "Вечірньому кварталі" говорить гуморист Валерій Жидков, відео було опубліковано у YouTube.

"У мене є ідея, як зміцнити авторитет нинішньої влади або хоча б трохи підняти його з підлоги. Замість того, щоб постійно пояснювати людям, чому ви не можете впоратися з корупцією, потрібно виховати нових людей, які будуть сприймати ці проблеми, як само собою зрозуміле. Як щось нормальне, як невід'ємну частину свого життя", - говорить автор.

Жидков вважає, що якщо боротьба з корупцією не приносить плоди, то потрібно змінити до неї відношення українців.

"У нас вчителі вчать дітей, що красти - це погано, але діти, бачачи, як живуть вчителі, не бачать доказів, що не красти – це добре. В даній ситуації було б логічно не лаяти корупцію, а привчати до неї. На "Основах корупції" пояснювати дітям, кому треба давати, скільки, в яких випадках. Щоб діти були готові до дорослого життя", - зазначив гуморист.

За його словами, Це буде найважливіший предмет у школі, тому що саме він допоможе дітям визначитися з майбутньою професією.

"Петров, куди тобі в юридичний? У тебе корупції ледве-ледве трійка. Іди в інженери і не випендрюйся". Вже на цих уроках корупції пояснювати дітям, чому у нас так, а не інакше, одним все, а іншим нічого. Раджу владі взяти на замітку. Раз ви самі не хочете змінюватися, виховайте покоління людей, які будуть любити вас такими, які ви є. Будуть поважати, захоплюватися і, головне, не ставити зайвих питань. Займіться молодими, бо нас вже не перевчишь", - із сарказмом говорить він.

До речі, українців вразила пісня "Кварталу 95".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся