ua ru

МастерШеф.Діти 2 сезон 5 випуск шоу дивитись онлайн

МастерШеф.Діти 2 сезон 5 випуск шоу дивитись онлайн Фото: Судді МастерШеф.Діти 2 сезон

У вівторок, 15 лютого, на телеканалі СТБ вийшов 5 випуск 2 сезону шоу МастерШеф.Діти, який можна дивитися онлайн на Styler

Дивитися телешоу МастерШеф.Діти 4 випуск 2 сезону телеканалу СТБ. Всі сезони шоу і випуски, а також останні новини МастерШеф.Діти можна дивитись онлайн на Styler.

МастерШеф.Діти, випуск 5, 2 сезон

В новому 5 випуск кулінарного проекту МастерШеф.Діти глядачів чекало багато сюрпризів, несподіванок і навіть курйозів. Наприклад, маленька Єва знову піддалася спокусі та з'їла заготовлений для десерту шоколад.

У першому конкурсі юні кулінари відчули себе політиками. Чотири капітана повинні продумати меню і загітувати інших учасників приєднається до них у команду для приготування заявлених страв. Під час випробування учасники могли переходити до інших "кандидатів". Небезпека крилася в тому, що згідно з умовами, та команда, яка програє, вдягне чорне фартухи всім складом.

На початку другого конкурсу судді відразу ж здивували юних кухарів своїм зовнішнім виглядом. Ектор зайшов у павільон у в'єтнамках, з банданою на голові і накладними татуюваннями на руках, які тримали гвинтівку. Виявилося, що суддя зображує колумбійського наркобарона з мафіозного синдикату. До нього приєднався Дмитро стилньой капелюсі, штани з підтяжками, а через плече в нього було перекинуто пістолет-кулемет Томпсона, як у гангстера сицилійського клану. Красу в чоловічу компанію привнесла Тетяна в рожевому велюровому спортивному костюмі з собачкою на повідку. Її образ говорив про те, що сьогодні вона – королева злочинного світу.

Учасники розбилися на команди мирних жителів і членів мафії, завдання яких полягало в тому, щоб зіпсувати традиційний сицилійський пиріг буччеллато, приготований законослухняними громадянами.

До речі, можна МастерШеф.Діти: 2 сезон 3 випуск дивитися онлайн.