ua en ru

З гонитвою і розстрілом: в мережі показали новий жорстокий розіграш "Кварталу 95" (відео)

З гонитвою і розстрілом: в мережі показали новий жорстокий розіграш "Кварталу 95" (відео) Розіграш Юрія Ткача/Кадр з відео YouTube-каналу Студія Квартал 95 Online

Жертвою гумористів став колега-актор

У новому випуску шоу "Вечірній Київ" показали розіграш комедійного актора серіалу "Одного разу під Полтавою" та учасника шоу "Танці з зірками" Юрія Ткача. "Квартал 95" влаштував для жертви справжній трилер: з гонитвою, злочинцями і розстрілом. Відео опублікували на YouTube.

Відео: Розіграш Юрія Ткача (YouTube/Студія Квартал 95 Online)

Розіграти актора допомогла його колега про серіалу Ірина Сопонару. За сюжетом мікроавтобус забирає пару на зйомки, але в дорозі до них в авто підсаджуються два "елементи" з типовим тюремним сленгом і навіть автоматом.

Виявляється, що вони втекли з в'язниці, але "поліцейський", що зупинив авто, не вірить Ткачу, що "зеки" в їх мікроавтобусі.

Далі розіграш розвивається жорстко і швидко: за кермом автобуса, на який поліція влаштувала погоню, виявляється Ткач, а його колегу виводять з автобуса і "розстрілюють". В той момент розв'язка розіграшу, де колегу зустрічає Євген Кошовий, була вже не за горами.

У коментарях користувачі відзначили, що розіграш був дійсно дуже жорстоким.

"Це вже перебір", "Це самий жорсткий розіграш кварталу", "У Юри очі, як кулі, стали після того, як дівчину нібито застрелили", "У людини все життя перед очима пролетіло", "Це в натурі жорстоко", - пишуть юзери.

З гонитвою і розстрілом: в мережі показали новий жорстокий розіграш "Кварталу 95" (відео)З гонитвою і розстрілом: в мережі показали новий жорстокий розіграш "Кварталу 95" (відео)

Скріншот коментарів YouTube-каналу " Студія Квартал 95 Online

До речі, спокуслива Настя Каменських з'явилася в новому образі.