ua ru

Співаючий священик розповів про участь у Голосі країни

Співаючий священик розповів про участь у Голосі країни Фото: Олександр Клименко

Отець Олександр розповів про те, яка місія у нього на проекті

Священик з Березані Олександр Клименко, який взяв участь у вокальному шоу Голос країни 7, розповів, чому вирішив взяти участь у розважальному проекті. Про це він сказав в інтерв'ю виданню "КП в Україні".

Протоієрей зізнався, що його місія - нагадувати про те, що є інший світ.

"Мені здається, священик повинен бути якимось дзвінком, нагадуванням про те, що є інший світ, є до чого йти в цьому житті. Коли я просто йду в рясі по рідному місту, без слів, пісні, люди вже змінюються в поведінці. Наприклад, хто тримає в руці цигарку чи пляшку з пивом, ховає їх на підсвідомому рівні. Звичайно, кожен священик такий же грішний, як і його парафіяни. Але, мені здається, повинен бути якийсь світлий образ для людей. І треба, щоб люди бачили такі образи. А наскільки я йому підходжу - подивимося!" - зазначив отець Олександр.

Священнослужитель висловлюється дуже позитивно про роботу зі своїм зірковим тренером Тіною Кароль та іншими членами команди.

"Все виявилося набагато краще, ніж я думав. Це стосується і ставлення людей, і музичних продюсерів, і тренерів, і самої команди проекту. Навіть не очікував такої щирості, командності, того, що там будуть з таким розумінням ставитися до специфіки мого сану, тому, що деякі речі я просто не можу робити - наприклад, що стосується стилю і вибору пісень. Мені йдуть назустріч абсолютно у всьому. І я йду назустріч. Так виходить співпраця. Сподіваюся, воно принесе якусь користь людям", - зазначив він.

Олександр Клименко зізнався, що вибрав саме Кароль через те, що вона близька до церкви.

"У мене не було якихось особливих преференцій. Вибирав, швидше за все, знаючи, що Тіні буде простіше дати мені поради. Та й, здавалося, що у мене з нею, як з людиною воцерковленою, буде більше спільного. А коли є загальне у внепрофесійних речі, тоді простіше працювати в професійних", - розповів він.

До речі, більшу частину часу на проекті він проводить саме як священик і навіть здійснює таїнство сповіді прямо в гримерці.

"Взагалі на проекті дев'яносто відсотків часу я проводжу все-таки як священик, а не як конкурсант. В більшості я спілкуюся з іншими учасниками. Намагаюся зараз берегти зв'язки, більше читати. Перші репетиції, можливо, було трошки складними, інші учасники придивлялися до мене, а тепер підходять майже всі з якимись духовними питаннями, наболілими темами. Іноді у нас бувають сповіді в гримерці", - зізнався служитель церкви.

Нагадаємо, що Тіна Кароль розплакалася від співу священика на Голосі країни 2017.