ua en ru

Я соромлюсь свого тіла: українка шокувала всіх розміром живота (фото, відео)

Я соромлюсь свого тіла: українка шокувала всіх розміром живота (фото, відео) Українка шокувала всіх розміром живота (скріншот/YouTube/Телеканал СТБ)

Живіт жінки дістає щиколоток

На проект Я соромлюсь свого тіла 5 прийшла пацієнтка Розель Хомутських. Її історія без перебільшення шокувала всіх.

Дістатися до клініки проекту жінці коштувало неймовірних зусиль, адже величезний живіт, що звисає нижче колін, практично позбавив її можливості пересуватися самостійно.

Я соромлюсь свого тіла: українка шокувала всіх розміром живота (фото, відео)

Розель Хомутських (скріншот/stb.ua)

Після численних обстежень було прийнято рішення оперувати Розель.

Взятися за непростий випадок пацієнтки зважився керівник центру пластичної хірургії, заслужений лікар України Дмитро Слоссер. Він розповів, як проходила операція по видаленню живота.

Я соромлюсь свого тіла: українка шокувала всіх розміром живота (фото, відео)

Розель Хомутських (скріншот/stb.ua)

"Через велику масу тіла зношуються швидше суглоби, що призводить до болів і робить образ життя пацієнта ще менш рухливим. Довгий фартух живота заважає доглядати за собою, і, як наслідок, виникають запальні та гнійничкові захворювання шкіри", - розповів він сайту СТБ.

Всі ці проблеми, тільки в набагато більш вираженій формі, були і у Розель. Звисаючий жировий фартух нижче рівня колін не просто заважав жінці, але і утруднював кожен крок.

"Першою реакцією на консультації Розель у мене було бажання відмовитися від проведення операції. Для телевізійної передачі, звичайно, легше вибирати пацієнтів з гарантованим результатом", - зазначив Слоссер.

Після ретельного обстеження і місячної підготовки команда лікарів в особі трьох хірургів взяла участь у складній операції.

Я соромлюсь свого тіла: українка шокувала всіх розміром живота (фото, відео)

Українка шокувала всіх розміром живота (скріншот/stb.ua)

"У своїй практиці я тільки двічі оперував пацієнтів з подібними фартухами... І кожен раз я готуюся до складнощів післяопераційного періоду. Технічно видалити фартух неважко: операція і на цей раз зайняла менше 4 годин. Складніше виходити пацієнта в післяопераційний період. У тканини, що видаляється, є судини, в яких знаходиться кров. І чим більше тканини ми видаляємо (а у випадку з Розель це було майже 24 кг!), тим більша крововтрата. Величезна за площею ранова поверхня ще кілька днів після операції сочиться кров'ю, яку ми відводимо дренажами. Тому кілька разів здійснювалося переливання крові", - розповів лікар.

Сьогодні пацієнткою займається дієтолог, і вона продовжує худнути. Тепер жінка гуляє, більше рухається і з жахом згадує, як жила до операції.

Відео з YouTube/Телеканал СТБ

Раніше відомий комік на Голосі країни підкорив тренерів і глядачів шоу.