ua en ru

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 10 випуск дивитися онлайн

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 10 випуск дивитися онлайн Фото: Новий канал

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 10 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у п'ятницю, 3 листопада, на Новому каналі.

Топ-модель по-українськи, 4 сезон, 10 випуск показав, як учасники стали одним цілим для дефіле, а також повинні були втілювати образи чоловіка і жінки одночасно.

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 10 випуск

Цього тижня на моделей очікували грандіозні перевтілення. Макс Сосновський розповів: "Коли ми приїхали на випробування, то очікували побачити що завгодно, але тільки не це! Ми потрапили в страшну лабораторію Франкенштейна! І відразу зрозуміли - нічого хорошого нас тут не чекає". Учасників поділили на пари, надягли на них спеціальні системи страховок і підвісили одну людини на іншу. Настя Гладченко поділилася враженнями: "Коли винесли страховки, ми відразу зрозуміли, що нас будуть чіпляти один до одного. І на дефіле одна людина повинна нести другу. Я виявилася причепленою до Маші Шевченко вниз головою! Загалом, з одного боку, це дуже круте і незвичайне завдання. А з іншого - не знаю, як буду виглядати. Адже я вишу на Маші, як рюкзак... Як мені в такому положенні бути яскравою і запам'ятатися експертам?".

Експерт Костя Боровський зазначив, що ця була своєрідна перевірка: "Мені дуже цікаво, як вони зможуть обіграти це зчеплення. Адже їм мало бути просто красивими ляльками, які ходять по подіуму. Їм потрібно зрозуміти ідею дизайнера, передати настрій, вжитися в образ. Для мене це дефіле дуже символічне. Це алюзія на наш змішаний сезон. Хто виявиться зверху, хто - знизу? Хто - прив'язаним, як рюкзак, а хто його буде нести?".

Хто з учасників здивував експертів, і чому учасники почали сваритися через поцілунок, - дивіться в 10 випуску 4 сезони шоу Топ-модель по-українськи в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.

Відео: Топ-модель по-українськи, 4 сезон, 10 випуск (YouTube/Новий канал)