ua en ru

"Війна світів за горошок" і "Новорічне Таксі": "Квартал 95" розсмішив святковими пародіями на голлівудські фільми (відео)

"Війна світів за горошок" і "Новорічне Таксі": "Квартал 95" розсмішив святковими пародіями на голлівудські фільми (відео) Новорічні пародії на фільми/Кадр з відео YouTube-каналу " Студія Квартал 95 Online

Гумористи розповіли про апокаліпсис в супермаркетах, жіночих корпоративів і новорічних проблеми з таксі

У новому випуску шоу "Вечірній Київ" показали пародії на відомі фільми, наблизивши їх до українських реалій в Новий рік. Студія "Квартал 95" озвучила кадри так, щоб з гумором показати підготовку українців до свят. Відео опублікували на YouTube.

Відео: Підготовка до Нового року – пародії на фільми (YouTube/Студія Квартал 95 Online)

"Кожен рік одне і те ж з цими фільмами! По всіх каналах з року в рік одні й ті ж фільми. Я в новий рік взагалі не включаючи нічого, навіть спортивні канали. Я боюся, що там буде "Іполит проходить по флангу, пас на Лукашина, удар – гол!" В свої ворота забиває Лукашин, знову Женечка напився і все переплутав!" – нарікає Зеленський у своєму монолозі.

"Кварталівці" взяли п'ять всесвітньо відомих фільмів і додали їм новорічного настрою: герой Бреда Пітта штурмує супермаркет, щоб встигнути "скупитися" до Нового року, а актори з "Таксі" переносяться у святковий Київ.

До речі, "Квартал 95" висміяв скандальну Лободу у новорічній пародії.

За сюжетом, зірка потрапляє в лікарню Дрогобича прямо з виступу на новорічному корпоративі: там з нею трапляється "неприємність", коли пробка від шампанського потрапляє в її силіконові груди.

Лікар, якого зіграв Євген Кошовий, пропонує їй смішні варіанти вирішення проблеми. А сама Лобода нарікає, що приїхала в Дрогобич, тому що це єдине місто, з якого її ще не вигнали.

Леся Нікітюк також виклала відео в образі Лободи, записане за лаштунками шоу.