ua en ru

"Не будемо розхитувати ситуацію": Ярош розповів, чим "пишається" найбільше

"Не будемо розхитувати ситуацію": Ярош розповів, чим "пишається" найбільше Фото: Дмитро Ярош (acebook.com/aratta.uda)

Україні необхідно реалізувати ідеї Тараса Шевченка і Степана Бандери

Сьогодні, 30 вересня, український парламентар Дмитро Ярош святкує 47-й день народження, у зв'язку з чим розповів, чим пишатися найбільше. Про це повідомляє Gazeta.ua.

"Я був, є і буду бандерівцем. Цим пишаюся! Ми, українці, можемо отримати щасливу, багату, сильну державу тільки тоді, коли реалізуємо ідеї Тараса Шевченка і Степана Бандери. Будь-які інші доктрини або псевдоідеї – омана", - сказав він.

Більш того, Ярош розповів, чому Росії не допоможе "ядерна біта".

"Ми, українці, через деякий час відвоюємо окупований схід, повернемо Крим і зруйнуємо Московську імперію. "Ядерна біта" вам, бандитам, не допоможе. Як не допомогла і СРСР. Вам, кремлівські орки, залишилося небагато. Тому що за Україною правда, а отже, з нами Бог", - підкреслив він.

Також Ярош наголосив, що "ми не будемо розгойдувати ситуацію в Україні, оскільки для українського націоналіста одна з головних заповідей - "не нашкодь", як у лікарів".

Нагадаємо, лише 43% народних депутатів (180 з 423) відвідали всі засідання Верховної ради у вересні. Про це повідомляє прес-служба Комітету виборців України (КВУ).

Як повідомлялося раніше, у Верховній раді 46 народних депутатів майже не голосували в вересні, пропустивши 90% голосувань. З них 11 - не проголосували ні разу за місяць.

До речі, у КВУ повідомили, що Радикальна партія Олега Ляшка (РПЛ), "Опозиційний блок" і "Батьківщина" активно купують рекламу на телебаченні за державні кошти.

Слово - не горобець, або смішні застереження українських політиків (video.rbc.ua)