Зеленський - лідер симпатій інтернет-користувачів: опитування ТNS

Зеленський - лідер симпатій інтернет-користувачів: опитування ТNS
Володимир Зеленський (фото з відкритих джерел)

34% українців хотіли б попрацювати разом з Володимиром Зеленським

Українське представництво компанії ТNS, яка є одним з лідерів маркетингових досліджень у світі, опитала інтернет-користувачів щодо їх ставлення до політиків. Згідно з цими даними, за всіма показниками лідирує Володимир Зеленський, випереджаючи традиційних політиків і представників шоу-бізнесу, пише tns-ua.

Респонденти пов'язують з ним не тільки поліпшення життя в країні, але й хотіли б організувати спільне підприємство, довірили б йому будувати власний будинок і виховувати своїх дітей.

Так, 33% опитаних вважають, що художній керівник студії "Квартал 95" здатен покращити життя в Україні. У січні таких було 24%. Серед молоді такої думки дотримуються 44% респондентів. Друге місце зі значним відставанням посів Петро Порошенко (17%).

34% опитаних хотіли б організувати з Володимиром Зеленським спільне підприємство або попрацювати разом. 18% респондентів довірили б йому будівництво власного будинку і управління фінансами з метою їх збереження та примноження. 25% респондентів вважають Зеленського хорошим вихователем для своїх дітей, а 16% опитаних довірили б йому догляд за хворими родичами.

За даними опитування, рівень підтримки Володимира Зеленського у всіх питаннях зріс порівняно з січнем.

Цільова аудиторія опитування - жінки і чоловіки 18-55 років, міське населення України (крім Криму та зони ООС). Вибірка 1000 респондентів, квотна за статтю, віком, регіоном та розміром населеного пункту.

Нагадаємо, за даними лютневого дослідження Київського міжнародного інституту соціології, на президентських виборах за Володимира Зеленського готові проголосувати майже 28% тих, хто визначився і піде на дільниці.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся