ua en ru

Ці 2 магічних слова кардинально змінять твоє життя!

Ці 2 магічних слова кардинально змінять твоє життя! Ілюстративне фото (pixabay.com)

Два секретних слова, про які ти дізнаєшся, можна застосовувати щодня

Слова мають силу. Переконання, які керують тобою, впливають на все, що відбувається в житті. Якщо ти боїшся гіршого і постійно про це думаєш, що так і відбувається, помічав? І навпаки - якщо день почався бадьоро, активно, з позитивного настрою і чудових думок, так він і продовжиться.

Перевір. Ти побачиш, як все зміниться!

Є сильна психологічна техніка, яка прирівнюється до магії. Ти можеш впливати на реальність, в якій існуєш, достатньо тільки вибрати правильну установку. Все неймовірно просто...

Ці 2 магічних слова кардинально змінять твоє життя!

Ілюстративне фото (pixabay.com)

Магічні слова

Два секретних слова, про які ти дізнаєшся, можна застосовувати щодня. Ми і так часто це робимо, самі того не усвідомлюючи, але якщо підійти до питання осмислено, результат буде зовсім іншим. Почни практикувати цю вправу і через два тижні простеж, які зміни відбулися з тобою.

Говори "Дозволяю!", якщо думаєш про позитивні події, і "Відміняю!", якщо тебе турбують неприємні думки. Говори те, про що мрієш, вголос, і в кінці додавай "Дозволяю!". Ця техніка допоможе тобі стежити за собою, більш свідомо ставитися до життя і кожен день маленькими кроками наближатися до заповітної мети.

Ці 2 магічних слова кардинально змінять твоє життя!

Ілюстративне фото (brainum.ru)

Додавши речення: "Всі перешкоди скасовую", ти ще більше підсилиш ефект від сказаного.

Самонавіювання - потужна практика, і люди, які роблять так у повсякденному житті, досягають багато чого. Вміння звертати увагу на свої дії і слова веде до усвідомлення того, що відбувається і тренування сили волі.

Спробуй провести цю цікаву практику, особливо корисна вона буде невпевненим у собі людям. Відповідальність за своє життя несеш тільки ти, будь уважним до того, що робиш, і думай про хороше. Це неминуче приведе тебе до щастя!

До речі, стали відомі ознаки, із-за яких потрібно звільнятися з роботи.