ua en ru

5 порад, як змусити дитину менше "зависати" в інтернеті

5 порад, як змусити дитину менше "зависати" в інтернеті Фото: Відучіть дитину від "зависання" в мережі

Існує кілька способів переконати дитину відкласти гаджет і жити реальним життям

Відібрати гаджет або заборонити дитині користуватися інтернетом - в корені неправильно. Про це говорять психологи. Справа в тому, що будь-яка різка заборона викличе у дитини протест, озлобленість і зворотний ефект - вона буде "зависати" в інтернеті "нишком", поза домом і т. д.

Насправді, батьки можуть спостерігати за тим, чим зайнята дитина в мережі, відстежуючи її активності. Тільки робити це потрібно обережно. Але не потрібно переглядати історію відвідувань у браузері за відсутності дитини і влаштовувати допит. Краще відшукати його профілі в соцмережах і спостерігати за змістом аккаунта.

До того ж сучасні технології дають безліч можливостей моніторити дії людей в інтернеті.

5 порад, як змусити дитину менше "зависати" в інтернеті

1. Знайдіть разом з дитиною якомога більше занять, цікавих йому поза інтернетом. Іншими словами, спробуйте разом з ним знайти йому хобі. Наприклад, якщо дитина слухає в інтернеті багато музики, спробуйте запропонувати йому записатися в музичну школу.

2. Будьте самі прикладом! Адже якщо мама з татом цілодобово безперервно "зависають" в соціальних мережах, то дитина буде робити те ж саме. Поганий приклад, як кажуть, заразливий.

3. Зверніть увагу на емоційний стан дитини. Можливо, у нього проблеми в школі, або ще щось, від чого він "ховається" в інтернеті. Поговоріть з ним. Але не намагайтеся вчити дитину розуму і ні в якому разі не кричіть на нього.

4. Покличте на допомогу людини, яка є авторитетом для вашої дитини. Сприймати критику батьків, які, на думку дітей, далекі від прогресивного сучасного світу, їм складно. А ось до авторитетної думки тренера, улюбленого вчителя або старшого брата/сестри дитина може прислухатися.

5. Організовуйте сімейні обіди-вечері, вилазки на природу і на морі, займіться спортивним вихованням своєї дитини, адже при заняттях спортом виділяються ті ж гормони радості, що і при грі в комп'ютерні ігри.

До речі, стали відомі основні фактори, що викликають ревнощі.