ua en ru

50 кг щастя: наречена напередодні весілля скинула майже половину ваги

50 кг щастя: наречена напередодні весілля скинула майже половину ваги Фото: Хейлі Сміт: до і після (instagram.com/haley_j_smith)

Дівчина скинула 50 кілограмів напередодні найважливішої події в житті

Наречена скинула зайву вагу за час від заручин до весілля. Восени 2015 року її хлопець зробив пропозицію, в цей момент вона зрозуміла, що не може дозволити собі бути такою для нього.

Хейлі Сміт з Техасу зважилася на схуднення після того, як побачила фото щасливого моменту.

"Я побачила знімки, зроблені друзями, і сама себе не впізнала. Я розплакалася, бо це був один з найщасливіших моментів мого життя, але мені було так соромно. Я важила більше, ніж коли-небудь раніше, і не розуміла, як Метт міг захотіти бути з кимось таким, як я. Стало зрозуміло, що я повинна змінитися", – розповідає наречена.

Дівчина, яка вивчає психологію в університеті, вирішила, що для початку повинна поступово змінити свої звички. В цей час вона важила більше 120 кілограмів.

"Скільки себе пам'ятаю, я завжди боролася із зайвою вагою. Пробувала жорсткі дієти та тренування, але завжди здавалася після кількох тижнів, - сказала Сміт.— Цього разу я намагалася змінюватися поступово. Я засвоювала дві хороші звички, приноравливалась до них тиждень або дві, потім додавала ще дві", – стверджує Хейлі.

Першим правилом було перестати їсти після 8 вечора. Також лише двічі на тиждень дівчина ходила їсти кудись поза домом.

Наступне, що Хейлі взяла за правило, – записувати в щоденник усе, що з'їла, і стежити за достатнім споживанням води. Ці маленькі зміни потягнули за собою інші: вона почала бігати тричі на тиждень і додала вправи на розтяжку.

Трохи більше, ніж за рік, який пройшов між заручинами та весіллям, дівчина втратила 110 фунтів – 49,5 кг (спочатку було більше 120 кг).

Трансформація Хейлі СмітФото: Трансформація Хейлі Сміт (instagram.com/haley_j_smith)

"Мотивувати себе непросто. Мені часто було нудно, я часто розчаровувалася. Щоб цього уникнути, я намагалася знайти інші шляхи мотивації. Наприклад, я прикрасила свої ваги, розвісила мотиваційні цитати по всьому будинку, купила фітнес-браслет. Але найбільш мотивуючим, мабуть, став фітнес-аккаунт в Instagram", – пише Хейлі.

Спочатку вона планувала зшити весільну сукню з довгими рукавами, щоб сховати своє недосконале тіло. Однак, завдяки своїм зусиллям, вона одягла весільне вбрання з відкритими плечима.

"Я відчувала себе такою красивою, розслабленою, насолоджувалася увагою моїх рідних і друзів. Я дійсно не думала, що буду такою щасливою в день весілля. Іноді я не можу повірити, що була такою, як на старих фото. Іноді – що зараз я така, як є. Це дуже дивне відчуття, але я пишаюся собою. Я поки ще не досягла всіх цілей, які ставила перед собою, але я продовжую йти вперед. Не зупиняйтеся просто тому, що почали відчувати себе більш комфортно в своєму тілі. Продовжуйте працювати над собою, завжди є куди розвиватися", – порадила Хейлі Сміт.

До речі, дієтологи розповіли про правила харчування на роботі.