Британці запропонували "музичний" рецепт від безсоння

STYLERКраса і здоров'я        25.10.2016 - 09:10
Фото: Безсоння здатна втомити (zzweb.ru)
Фото: Безсоння здатна втомити (zzweb.ru)

Університетські вчені провели експеримент за участю 700 осіб

Вчені британських університетів Лінкольна і Лондона виявили, що людям з розладами сну людям може допомогти заснути улюблена музика. Відповідні висновки вони зробили після експерименту за участю 700 осіб.

У рамках дослідження добровольці були поділені на дві групи: в першу входили студенти, у другу – дорослі респонденти, які вже здобули вищу освіту. Кожен з них повинен був перед сном протягом сорока п'яти хвилин слухати різноманітні музичні композиції.

"Досліди показали, що люди швидше поринали у сон, простіше долали перехідну фазу сну і потрапляли в фазу, в якій відбувається відновлення організму, в тому випадку, якщо слухали музику, яка їм подобалася", - подитожили вчені.

Особливо ефективною в боротьбі з безсонням виявилася класична музика, наприклад, композиції Моцарта. Крім того, що така музика допомагала учасникам випробувань швидше поринути в сон, вона впливала і на його якість: сон ставав більш глибоким і спокійним.

Як повідомлялося, раніше американські вчені назвали свій засіб від безсоння.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся