Депресивний покоління: психологи знайшли причину нещастя людей

STYLERКраса і здоров'я        22.10.2016 - 09:18
Фото: Депресія у людей (час.иа)
Фото: Депресія у людей (час.иа)

Американські вчені визначили лінію поведінки, пов'язану з людськими вчинками

Психологи з Гарвардського університету визначили, що останні сімдесят років кожне нове покоління людей виявляється більш депресивним і тривожним порівняно з попередніми.

Американські вчені повідомили, що людям притаманна так звана "психологічна імунна система", що визначає лінію поведінки і людські вчинки, які, як прийнято вважати, призвели б до кращого і зробили щасливим, передає Мedikforum.

"Саме це явище лягло в основу сучасної економіки, убедившей споживачів, що володіння матеріальними благами, у тому числі гаджетами, коштовностями, машинами, нерухомістю та іншими принесе щастя. Це все в підсумку стало причиною серйозних проблем, оскільки внутрішній настрій людини почав асоціюватися з успіхом у зовнішньому світі. Свого найбільшого рівня депресія і відчуття нещастя досягли в тих суспільствах, де соціальне нерівність особливо яскраво виражене, при цьому кожне нове покоління людей останні 70 років виявляється все більш депресивним і тривожним", - розповіли дослідники.

До речі, вчені заборонили заспокоювати дитину смартфоном.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся