ua en ru

Дієтологи назвали "неправильні" овочі, що заважають схуднути

Дієтологи назвали "неправильні" овочі, що заважають схуднути Фото: Овочі (pixabay.com/ru/users/jill111)

Крохмалисті овочі гальмують процес схуднення

На думку більшості дієтологів, вживання овочів у їжу дуже добре впливає на стан здоров'я. Але виявилося, це не зовсім так. Американські вчені з Гарвардського університету вивчили інформацію про 13 тисяч осіб, які стежили за своєю дієтою і вели щоденник харчування. У результаті з'ясувалося, що ті з них, хто воліли овочі з високим вмістом клітковини, частіше досить ефективно підтримували струнку фігуру, у той час як ряд інших овочів, навпаки, цю задачу помітно ускладнював.

Картоплю, за яким давно закріпилася репутація "неправильного" овоча для схуднення, цей перелік не очолив, поступившись кукурудзі. На третьому місці розташувався горох. В цілому ж шкідливими для фігури опинилися всі овочі, які містять велику кількість крохмалю — крім перерахованих вище, до них, зокрема, відносяться морква, редис, гарбуз, редька, буряк.

При цьому наголошується, що повністю відмовлятися від вживання цих продуктів людині не слід, однак обмежити їх вживання може виявитися вірним кроком для підтримки стрункої фігури.

Нагадаємо, що стало відомо, скільки фруктів потрібно з'їдати в день.