Доктор Комаровський назвав головну загрозу здоров'ю сучасних дітей

Доктор Комаровський назвав головну загрозу здоров'ю сучасних дітей
Фото: Доктор Комаровський (facebook.com/uakomar)

Відомий лікар заявив, що люди усього світу перебувають в стані грандіозного експерименту

Відомий український педіатр Євген Комаровський заявив, що цифрові технології змінили сучасне життя, оскільки діти перестали вчитися в батьків, і тепер їх навчають гаджети. Про це він розповів в ефірі телеканалу "112 Україна".

За його словами, сучасні діти стали заручниками цифрових технологій і багато з них мають "величезні психологічні проблеми".

"Всі ми, не тільки жителі України, люди всього світу перебувають у стані грандіозного експерименту... Діти перестали вчитися у дорослих, дорослі не спілкуються з дітьми. З дітьми спілкуються гаджети. Діти перестали вчитися життя у батьків. На ці проблеми не встигають реагувати ні педагогіка, ні психологія, ні психіатрія, ні медицина. Діти мало рухаються, діти сидять, уткнувшись в комп'ютери. У дітей епідемія ожиріння, мало фізичних навантажень, у нас немає безкоштовного спорту, він повністю знищений", - заявив Комаровський.

Відео: Інтерв'ю Комаровського (YouTube/112 Украина)

На думку педіатра, гроші, які виділені на Євробачення 2017, було б раціонально витратити на сільські клуби, де дітей навчать співати та малювати.

До речі, доктор Комаровський озвучив небезпечну тенденцію масової підробки медпрепаратів в Україні.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся