Інтелект впливає на довголіття: вчені з'ясували, як

Інтелект впливає на довголіття: вчені з'ясували, як
Фото: Доктор Хаус (fast-torrent.ru)

Вчені встановили взаємозв'язок між високим рівнем розвитку мозку і довголіттям

Німецькі вчені з Інституту еволюційної антропології Товариства Макса Планка встановили прямий взаємозв'язок між високим рівнем інтелекту і схильністю людини до довголіття.

Проходження тесту на IQ допоможе визначити схильність до довголіття: чим вище він середнього рівня, тим більше ймовірність прожити довге життя, предає Радіо24.

Вчені провели комплексне дослідження, в рамках якого були проведені експерименти, проаналізовано низку статистичних даних та інших дослідних проектів на цю тему.

Люди, які володіють високими інтелектуальними здібностями, живуть довше за тих, чий розумовий розвиток є посереднім або низьким. Саме до такого висновку прийшли антропологи в результаті комплексного дослідження.

Таку закономірність фахівці пояснюють тим, що високий інтелект зумовлює спосіб життя та звички, які забезпечують людині кращу витривалість.

Зокрема, розумні люди добре харчуються та стежать за собою, що є профілактикою захворювань, які впливають на тривалість життя.

Вчені виявили, що розумовий розвиток вище середнього рівня впливає на процес старіння та дозволяє виглядати молодше.

До речі, психологи визначили, що впливає на IQ дитини до його народження.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся