Комаровський розповів, навіщо робити дитині щеплення після лікування антибіотиками

Комаровський розповів, навіщо робити дитині щеплення після лікування антибіотиками
Фото: Доктор Комаровський

Доктор розповів про щеплення після лікування антибіотиками

Відомий український педіатр Євген Комаровський розповів про вакцинацію дитини після лікування антибіотиками. Коли можна колоти вакцину, і чи не небезпечно це для дитячого імунітету доктор розповів на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

"Факт застосування антибіотиків, як таких, ніяк не пов'язаний з показаннями або відсутністю показань до вакцинації. Щеплення в принципі не пов'язані з антибіотиками. Якщо загальний стан дитини з точки зору лікаря робить вакцинацію виправданою, не ризикованою, вакцинувати дитину можна", - сказав Комаровський.

Також відомий педіатр підкреслив, що антибіотики не вступають в конфлікт з вакцинными препаратами та не впливають на здатність організму виробляти імунітет після курсу лікування.

"Тому в деяких ситуаціях, навіть, на тлі лікування антибіотиками, дитину можна вакцинувати. Хоча б тому, що бувають хвороби, коли антибіотики діти приймають по півроку, і це не привід чекати закінчення курсу лікування, щоб вакцинувати дитину", - зазначив Коморовський.

 

 

До речі, Комаровський розповів, як зміцнити імунітет дитини.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся