ua ru

Медики розповіли, які продукти провокують старіння організму

Медики розповіли, які продукти провокують старіння організму Фото: Напівфабрикати

Вживання напівфабрикатів - це прямий шлях до старіння

Медики з'ясували, що зловживання напівфабрикатами і фастфудом призводить до виникнення хронічних хвороб, а також прискорює старіння організму. Про це пише Telegraph.

Стан здоров'я, функціонування внутрішніх органів, самопочуття і навіть зовнішній вигляд прямо залежать від раціону людини. Небажання або невміння готувати домашню їжу, або ж відсутність на це часу, яким багато виправдовують свою тягу до фастфуду та напівфабрикатів, часто вкрай негативно позначаються на загальному стані і тонусі організму, запевняють експерти.

"В сучасному світі ми звикли, що немає ніякого сенсу перепрацьовувати і стояти біля плити, якщо все можна купити в магазині – пельмені, пиріжки, заморожені котлети – поклав на сковорідку і все готово! - а у великих містах замовити доставку з ресторану можна навіть посеред ночі. Це прямий шлях до швидкого старіння, адже всі ці продукти містять величезну кількість різних добавок, солі та жирів. Така їжа провокує скачки кров'яного тиску, забруднює судини, сприяє ожирінню і погіршує зовнішній вигляд", - говорить лікар-дієтолог Людмила Бабич.

Як раніше писав Styler, експерти розповіли, які продукти не варто економити.