ua en ru

Педіатр розповів про прості способи, як змусити їсти малюків

Педіатр розповів про прості способи, як змусити їсти малюків Фото: Діти (mail.ru)

Лікарі рекомендують не примушувати дитину їсти, щоб не розвинулося негативне ставлення до їжі

Лікар-педіатр Ганна Гнилоскуренко поділилася простими способами, як викликати апетит у дитини і нагодувати малюка корисною їжею.

Як повідомляє 1+1, доктора кажуть, що не можна примушувати дитину їсти, оскільки у дитини розвинеться погане ставлення до їжі.

Також коли малюк відмовляється їсти, можливо, дитина переїв і в шлунку триває процес травлення їжі від попереднього прийому їжі

Ще педіатр радить, годувати дитину приблизно в один і той же час, щоб виробити режим харчування.

Якщо дитина не може все з'їсти, означає, що це для неї занадто велика порція. Краще годувати частіше, але меншими порціями, зазначає Гнилоскуренко.

До того ж, не треба перегодовувати дитини перекусами між основними прийомами їжі. Іноді краще взагалі відмовитися від перекусів.

Щоб викликати апетит, намагайтеся прикрашати тарілку або блюдо. Наприклад, зеленню або овочами. Залучайте дитину до приготування страви.

Гнилоскуренко зазначає, що норма порції залежить від віку дитини. Маленька дитина, наприклад, за добу повинен з'їдати 1 л, тобто 5 прийомів їжі по 200 мл Чим старше дитина, тим більше порція і меншу кількість годувань.

Раніше вчені розповіли, чим небезпечна їжа в пластиковій упаковці.