Користь та шкода: фахівці розповіли про вплив кави на організм

STYLERКраса і здоров'я        09.11.2016 - 18:40
Фото: Кава (alyans-opt.com.ua)
Фото: Кава (alyans-opt.com.ua)

Кава налагоджує травлення, а також підвищує розумову активність

Фахівці розповіли, як саме кава впливає на наш організм. Вона може приносити як зло, так і користь. Не варто надмірно захоплюватися цим напоєм, незважаючи на його корисні властивості.

Корисні властивості кави

Допомагає скинути зайву вагу

Кофеїн - відмінний помічник в боротьбі із зайвими кілограмами. Секрет у тому, що кофеїн прискорює процес розщеплювання жирів і запускає обмін речовин. Його можна використовувати також в якості скрабу і обгортань проблемних зон – варіантів маса, а ефект один – красиве струнке тіло!

Налагоджує травлення

Кофеїн сприяє кращому засвоєнню їжі, а також є легким проносним.

Підвищує розумову активність

Кофеїн загострює увагу і підвищує швидкість реакції мозку. Вчені з'ясували, що кофеїн – чудовий засіб для підживлення мозку, якщо ви займаєтеся рутинної офісною роботою, однак якщо вам доведеться виконувати складні завдання, кофеїн може стати перешкодою, викликаючи підвищену швидкість реакції, яка в розв'язанні нової задачі може нашкодити і призвести до прийняття невірного рішення.

Впливає на сексуальну активність

Одна чашка кави в день допоможе продовжити сексуальну активність жінки після 40 років. Також кофеїн поліпшує сперматогенез і потенцію! Вплив кави на статеву функцію пояснюється тим, кофеїн – сильний стимулятор, що загострює реакцію організму на подразники чуттєві.

Негативні властивості кави

Викликає розлади сну

Кофеїн може стати причиною безсоння або проблем із засипанням. Вживання більше 4 чашок в день є потужною стимуляцією вашої нервової системи, тим самим вона як би постійно в "робочому стані" і тому прокинувшись ви не відчуєте себе відпочилими. Часте пробудження вночі і ранкова втома – це все витівки кофеїну.

Формує залежність

Щоб визначити чи є у вас залежність потрібно просто відмовитися на час від всіх напоїв, що містять кофеїн і поспостерігати за станом організму. Головний біль, втому, дратівливість і сонливість – це так звані симптоми відміни, якщо виявили їх у себе можна припустити наявність залежності. Замініть каву зеленим або трав'яним чаєм – корисно і смачно! В крайньому випадку – кава без кофеїну.

Нагадаємо, фахівці розповіли, як схуднути восени.

 

On Top