Як перевірити вакцину від кору

Як перевірити вакцину від кору
Фото: Лікарня (kyivcity.gov.ua)

Надійність препарату вказується на флаконі

Щоб перевірити вакцину від кору, необхідно подивитися на термоіндикатори, які показують, чи був витриманий оптимальний температурний режим під час транспортування препарату. Про це розповіла в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, Україна закуповує акціну КПК від кору, паротиту та краснухи - Пріорікс, виробництва Бельгії за допомогою UNICEF.

Як перевірити вакцину від кору

Фото: Як перевірити вакцину від кору (facebook.com/ulanasuprun)

"Якість вакцини підтверджена ВООЗ. Безпечність вакцини також контролюється під час доставки в Україну, регіони і поліклініки", - написала Супрун.

Щоб батьки були спокійні за безпеку вакцин, Супрун розповіла, як можна їх перевірити.

"Для цього можна перевірити термоіндикатори, які показують, чи був дотриманий оптимальний температурний режим при транспортуванні вакцини. Вони є на флаконі вакцини і в картці-індикаторі контролю холодового ланцюга", - сказала Супрун.

Як перевірити вакцину від кору

Фото: Як перевірити вакцину від кору (facebook.com/ulanasuprun)

"Термоіндикатори на флаконі - це білий квадрат. Він показує, що під час зберігання вакцини не було підвищення температури. Термоіндикатори в картці - сіра відмітка у червоного покажчика ColdMark. Він показує, що вакцина не була заморожена. Якщо вони такого ж кольору, як на зображеннях, ваша вакцина в нормі. Робіть щеплення і отримаєте свій захист", - додала вона.

Як перевірити вакцину від кору

Скріншот поста (facebook.com/ulanasuprun)

Раніше Комаровський дав дуже важлива порада про щеплення.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся