Чим серце заспокоїться: кардіолог дав поради щодо профілактики хвороб серця

STYLERКраса і здоров'я        24.10.2016 - 21:57
Фото: Імбир увійшов у число продуктів, корисних для серця (okeydoc.ru)
Фото: Імбир увійшов у число продуктів, корисних для серця (okeydoc.ru)

Доктор Хінрич фон Борстел вважає, що тривалий нічний сон шкодить організму

Лікар-кардіолог Хінрич фон Борстел дав поради щодо профілактики хвороб серця. Головні з тих, що описані у книзі фон Борстела "Серце: внутрішня історія самого важливого органу в нашому тілі" – регулярні заняття сексом, вживання часнику і ...обмеження часу нічного сну.

Посилаючись на дослідників з Університету Західної Вірджинії, кардіолог пише, що люди, які витрачають на нічний сон більш ніж дев'ять годин, наполовину частіше стикаються з серцево-судинними хворобами, ніж ті, хто спить по сім-вісім годин. У той же час небезпечно і недосипання – витрачають на сон менше шести годин за ніч люди на 48% частіше стикаються з хворобами серця і на 15% частіше з інсультом.

До сексу з точки зору кардіології автор книги підходить як до одного з корисних фізичних навантажень. У той же час він наполягає на особливій користі від контракту з коханою людиною, адже у цьому разі відбувається виділення максимальної кількості гормону окситоцину, який знижує артеріальний тиск, забезпечує загоєння ран і знижує стрес.

Імбир, цибуля і часник є потужними антикоагулянтами, що перешкоджають утворенню тромбів. Крім того, ключовий інгредієнт, що міститься в часнику і цибулі, позитивно впливає на нирки, змінюючи рівень гормонів і розширюючи кровоносні судини.

До речі, раніше дієтологи дали поради щодо вибору продуктів при похолоданні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся