ua en ru

Фахівці розповіли про напої, що допомагають зняти стрес

Фахівці розповіли про напої, що допомагають зняти стрес Фото: Імбирний чай (o-chae.com)

Щоб побороти депресію пийте імбирний чай, какао, настоянки трав

Щоб впорається зі стресом, потрібно вибрати для цього комплексний підхід. Це, наприклад, може бути певна їжа, спосіб життя і напої. Щоб підтримувати свій емоційний стан пізньої осені та взимку, важливо не тільки вживати в їжу вітаміни і читати позитивні тексти, належна увага має приділятися і напоїв. Про це повідомляє Sunny7.

Які напої допоможуть подолати стрес?

1.Натуральні соки.

Особливо корисними будуть соки з м'якоттю. До їх складу входить пектин, який знижує рівень холестерину в крові. Соки швидко всмоктуються в кров і не вимагають додаткових витрат від організму. Щоб побороти депресію спробуйте випивати стакан апельсинового або грейпфрутового соку в день.

2. Какао.

Це, мабуть, найпоширеніший спосіб боротьби з осінньої нудьгою. У ньому міститься селен, який допоможе вам контролювати свій настрій, зміцнити мозок і призупинити процеси старіння. Вченими вже давно доведено, що шоколад допомагає боротися зі стресом. Недарма какао – найпопулярніший напій осені. Все тому, що в какао-бобах міститься дуже велика доза триптофану. Є в них також і підбадьорливий кофеїн, щоб ви могли прокинутися від зимової сплячки і почати діяти.

3. Келих червоного вина.

З цим напоєм краще не перестаратися, так як він може викликати залежність. Цей напій може позитивно впливати на деякі ділянки мозку і ненадовго глушити внутрішню біль. Якщо вам вже зовсім несила, то можете запросити в гості друзів і побалувати себе келихом червоного вина. Але якщо ви гіпертонік, то від цього напою краще відмовитися зовсім.

4. Імбирний чай.

Ефект від цього чаю безпосередньо залежить від того, яку чашку цього напою ви вип'єте. В нього можна додавати мед. Його солодкість допоможе вам підняти свій настрій.

5. Фруктовий напій на банановій основі.

Його можна приготувати в блендері. Для цього поріжте банан, ядро волоського горіха, молоко і сік лимона.

6. Настоянка женьшеню.

Подрібнений корінь залийте спиртом, настоюйте два тижні. Приймайте настоянку по 20 крапель три рази на день.

7. М'ята і меліса.

Ці дві рослини можна наполягати окремо. Для цього просто закип'ятіть воду і залийте нею м'яту з мелісою. Для смаку можна додати шматочок цукру і лимон.