Фахівці розповіли, як правильно пити алкоголь без шкоди для здоров'я

STYLERКраса і здоров'я        24.11.2016 - 16:45
Фото: Алкоголь (КНК Медіа)
Фото: Алкоголь (КНК Медіа)

Для того, щоб не відчути на собі наслідки вживання алкоголю, дотримуйтесь цих порад

Фахівці розповіли, як людині правильно вживати алкоголь, щоб уникнути шкоди для здоров'я і похмілля. Про це повідомляє Sunny7.

Як потрібно випивати, щоб не нашкодити собі

Правило 1: запивайте

Після кожної склянки алкоголю випивайте склянку чистої води, краще мінеральної. Це врятує вас від зневоднення і пов'язаної з ним головного болю. Мінералка заповнить дефіцит солей і виведе токсини. Залиште звичку запивати алкоголем їжу під час застілля – замініть його водою.

Правило 2: не змішуйте різні види алкоголю

Різні види алкоголю точно приведуть до похмілля і проблем з кишечником. Пам'ятайте і про те, що велику роль відіграє природа напою: виноградний алкоголь (шампанське, вино, коньяк) не повинен чергуватися з напоями зернового походження (віскі, пиво, горілка, джин). Краще вибирайте один напій, який будете пити протягом вечора.

Правило 3: не паліть, коли ви п'єте алкоголь

Інакше може розболітися шлунок, до того ж, ви ризикуєте швидко "полетіти". Не наносите організму подвійний удар.

Правило 4: не пийте на голодний шлунок

Перш ніж налягати на напої з градусом, потрібно чим-небудь підкріпитися, інакше алкоголь швидко потрапить у кров, і ви моментально сп'янієте. Крім того, алкоголь на голодний шлунок зашкодить слизові оболонки.

Правило 5: не знижуйте градус

Якщо вже почали з горілки, не переходьте на вино – інакше важкий ранок і хвора голова вам забезпечені. Градус можна тільки підвищувати – це золоте правило.

Правило 6: не зловживайте бульбашками

Вуглекислий газ, що міститься в шампанському і газованій воді, прискорює всмоктування алкоголю в кров і сприяє швидкому сп'янінню. Від випитого шампанського легко так само сп'яніти, як і від горілки.

Правило 7: відмовляйтеся від занадто солодких напоїв

Поєднання глюкози з алкоголем наркологи вважають підступної сумішшю, дуже небезпечною для нашого організму. Кріплені вина, лікери та алкогольні коктейлі з великою кількістю цукру можуть призвести до захворювань печінки та інших ускладнень.

Правило 8: Випийте заздалегідь активоване вугілля

Кілька таблеток, випитих до вечірки, абсорбують частина спирту і сивушних масел, а потім виведуть їх природним чином. Під час самого застілля можна випити ферменти.

Нагадаємо, розвінчаний міф про користь алкоголю.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top