Астрологія ні до чого: Вчені довели, що дата народження впливає на 27 хронічних хвороб

Вчені довели, що дата народження впливає на 27 хронічних хвороб
Фото: Календар (pixabay.com/geralt)

Іспанські дослідники назвали 27 хвороб, які залежать від місяця народження

В Іспанії вчені з’ясували, що між 27 розповсюдженими захворюваннями і місяцем народження людини є прямий зв’язок. Про це повідомляє Daily Mail.

Вчені з Університету Аліканте провели масштабне дослідження і навчилися прогнозувати хвороби людей залежно від дати їх народження. Вони провели на 30 тисячах людей статистичне дослідження зв'язку між 27 хронічними захворюваннями і місяцем народження.

З'ясувалося, що, наприклад, народжені в вересні, в порівнянні з тими, хто з'явився на світ у січні, приблизно в три рази частіше страждають захворюваннями щитовидної залози.

Чоловіки, народжені в серпні, в два рази частіше хворіють на астму, ніж ті, хто народився на початку року.

Народжені в червні, в порівнянні з середніми показниками, на 34% рідше страждають депресією і на 22% менше стикаються з болями в нижній частині спини.

Народжені в червні жінки на 33% рідше страждають на мігрень і на 35% менше стикаються з проблемами, пов'язаними з настанням менопаузи, ніж інші.

Жінки, які народилися в липні, на 27% частіше мають високий артеріальний тиск і на 40% частіше страждають від нетримання сечі.

Вчені довели, що дата народження впливає на 27 хронічних хвороб

Скріншот з сайту dailymail.co.uk

Дослідники наголосили, що астрологія та зірки тут ні до чого. Причиною такого зв'язку є доступ вагітних жінок і новонароджених до сонячного світла, сезонні захворювання і коливання температури.

"Місяць народження може бути індикатором періодів раннього впливу різних факторів, таких як ультрафіолетові промені, вітаміну D, температури, сезонного впливу вірусів та алергії, що можуть відзначитись на розвитку матки та новонародженого протягом перших місяців життя", - відзначив один із керівників дослідження професор Хосе Антоніо Кесада.

До речі, названі продукти, які вбивають

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся