Вчені розповіли, яких хвороб допоможе уникнути кава

Вчені розповіли, яких хвороб допоможе уникнути кава
Фото: Чашка кави (unsplash.com/Brigitte Tohm)

Люди, які п'ють каву, живуть довше

Британський вчений Клер Коллінз вважає, що каву не тільки продовжує життя, але і значно знижує ризик постраждати від трьох серйозних захворювань. Про це повідомляє сайт panno4ka.net.

За словами вченого, кави істотно знижує ризик захворювання раком печінки. За результатами аналізу шести досліджень вчені прийшли до висновку, що відносний ризик раку печінки знижується з кожної випитої чашкою на 14%.

Також люди, що вживають каву, менше ризикують захворіти діабетом 2 типу. За результатами аналізу досліджень, в яких брали участь більше мільйона людей, вчені прийшли до висновку, що відносний ризик розвитку діабету 2 типу серед них на 21% нижче, ніж серед тих, хто рідко п'є каву або не п'є зовсім. А чоловіки, які вживають каву, майже не ризикують захворіти на рак простати.

Крім того, повідомляється, що люди, які п'ють каву, живуть довше. В результаті аналізу 20 досліджень з загальним охопленням у 970 тисяч чоловік, вчені прийшли до висновку, що ті з учасників, які найбільше п'ють каву, на 14% менше ризикують померти від передчасної смерті, ніж ті, хто не п'є цей напій.

Нагадаємо, вчені розповіли, чим замінити ранкову каву.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся