Вчені розповіли про величезну користь морозива для здоров'я

Вчені розповіли про величезну користь морозива для здоров'я
Фото: Морозиво (unsplash.com/Alex Jones)

Продукт стимулює активну діяльність головного мозку

Вчені з Університету Керін в Японії довели, що регулярне вживання морозива має величезну користь для здоров'я людини в цілому. Про це повідомляє медичний портал "Ортодокс".

Виявилося, що вживання морозива вранці сприяє розвитку розумових здібностей у людей. Молочний продукт стимулює активну діяльність головного мозку і покращує інтелект.

Дослідники повідомляють, що в процесі здійснення випробувань їм не вдалося з'ясувати причину, через яку морозиво має такий вплив на центральний відділ нервової системи людини.

В ході проведення дослідження вчені задіяли добровольців, які регулярно їли морозиво на сніданок, а потім виконували тестові завдання, що визначали ступінь їх мозкової активності.

Нагадаємо, вчені розповіли про зв'язок між генами і улюбленою їжею. Іспанські вчені з'ясували, що мутації в певних генах визначають те, наскільки людині подобаються різні види їжі – наприклад, шоколад, сіль, жирна їжа і овочі.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся